uvod-profil-firmy

Revize elektro Praha | Elektrorevize Praha | Hromosvodů

Provádíme:
Profil firmyskrýt profil firmy
Revizemi elektro se zabýváme od roku 1997. Revize elektro provádíme po celé ČR a převážně v Praze a jejím okolí. Při revizi elektro používáme vysoce profesionální měřící zařízení a měřící techniku. Zabýváme se převážně revizemi elektro a to revizemi elektrospotřebičů, revize elektroinstalace a elektrorozvodů do 1000 V. K revizím elektro provádíme jako doplňkovou činnost i revize hromosvodů. Další revizní činností jsou revize elektrozařízení vysokého a velmi vysokého napětí.

Rozhodně nepodceňujte revize elektro, které jsou důležité jak pro Vaši bezpečnost, tak pro bezpečnost Vašich blízcích nebo Vašich zaměstnanců. Další důležitostí je mít revize elektro v pořádku pro pojišťovnu, která pojistila Váš majetek a která bude při plnění chtít vidět Vaše revize elektro, které nabudete mít propadlé.

Pro objednání revize elektro stačí pouze zavolat na tel. viz. kontakt nebo poslat email s nastíněním Vašeho požadavku na revizi elektro. Revize elektro nejčastěji dodáme od poptání do druhého týdne. Při zjištění závad po revizi elektro se můžeme domluvit na odstranění závad. Závady můžeme odstranit my a následně Vám potvrdit jejich odstranění v revizní zprávě.

Při jakémkoli problému z Vaší elektrikou a veškerou problematikou elektro nám neváhejte zavolat a probrat Váš problém. Rádi Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s Vaší elektroinstalací nebo problematikou elektro.