cenik

Ceník revize


Ceny revize elektrospotřebičů a revize elektro nářadí:


Cena revize elektrospotřebiče je od 28 Kč/Ks a dále se odvíjí od celkového množství. Pro přesnou kalkulaci revize elektrospotřebičů a revize elektro nářadí je potřeba se zkontaktovat.


Ceny revize elektrorozvodů a revize elektroinstalace do 1000 V:


Cena těchto elektrorevizí se odvíjí od velikosti prostor a rozsáhlosti celé elektroinstalace a elektrorozvodů. Další důležitou věcí této elektrorevize do 1000 V je kolik obvodů (okruhů), jednotlivých jistících prvků obsahuje. Pro přesnou kalkulaci revize elektroinstalace a revize elektrorozvodů je potřeba se zkontaktovat a domluvit se na rozsáhlosti Vaší revize elektroinstalace a revize elektrorozvodů 1000 V.


Ceny revize elektrozařízení vn a vvn:


Ceny revizí elektrozařízení vn a vvn se odvíjí od druhu revize a hlavně co se bude na elektrozařízení revidovat. Například pouze transformátor nebo celá trafostanice včetně kopek s vypínači a dalším vn a vvn elektrozařízením. Pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte.


Ceny revize hromosvodů:


Ceny revize hromosvodů se odvíjí od velikosti celé hromosvodní soustavy. Důležitá věc pro kalkulaci revize hromosvodu je počet svodů a výška budovy. Pro přesnou kalkulaci revize hromosvodu je potřeba nás kontaktovat.