partner

Partner

LOGO 150x131.jpgFirma Elektrokola & Elektroskútry se specializujeme se na prodej a servis různých typů elektrokol a elektroskútrů, které se díky svým vlastnostem staly v současné době velice poptávaným zbožím.Naší vizí je nabídnout zákazníkovi produkt, který bude šetřit jeho čas a samozřejmě i jeho finance. Produkt, který bude potřebovat minimální údržbu. Produkt, který se bude snadno ovládat a bude přístupný všem věkovým kategoriím. Produkt, na který se bude moci člověk kdykoli spolehnout.

enerservis-chomutov-s-r-o.jpgFirma Enerservis Chomutov, s.r.o. je elektromontážní společností zabývající se dodávkou zařízení a služeb v oblasti instalace, revizí, provozu a údržby zařízení NN, VN a VVN. Zajišťuje dílčí instalace a výměny technologie, ale i stavby na klíč až po výslednou revizní zprávu a zkoušky při uvádění do provozu. Společnost je vybavena mobilní technikou pro zajištění diagnostiky a měření přímo na pozici. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti z testování zařízení v oblasti přenosové soustavy a distribučních společností v ES ČR. Společnost byla založena v roce 1994 a je od té doby dodavatelem svých produktů a služeb v celé ČR. Je držitelem mnoha certifikátů jako oprávněný dodavatel speciálních a diagnostických činností pro vyspělé technologie zahraničních výrobců.

dopravni-stavby-urbanek.jpgSpolečnost Ing. Jan Urbánek – Dopravní Stavby vznikla v roce 1993 odloučením od státního podniku Dopravní stavby Olomouc se sídlem v Praze a pokračuje v provádění dopravních a inženýrských staveb. Základní kádr technických a dělnických profesí tvoří zaměstnanci, kteří v tomto oboru působí přes 30 let. Společnost v současné době sídlí ve vlastním areálu v Praze - Dolních Měcholupech, kde se nachází kancelář, ubytovna a plochy pro parkování strojů, dopravních prostředků a materiálů jak na volné ploše, tak i ve skladech. Hlavní náplní jsou stavby komunikací, parkoviště, chodníky, cyklistické cesty, kanalizace, betonové opěrné zdi a podobně. Tyto práce provádíme vlastními zaměstnanci s dlouhou praxí, vlastním strojním vybavením a ve spolupráci s prověřenými subdodavateli.

nabytek-sedaci-soupravy-lupinkova.jpgProdejna Nábytek Lupínková byla otevřena v roce 1995 s cílem prodávat výhradně český kvalitní a cenově dostupný nábytek se zaměřením na sedací soupravy. Firmy se kterými spolupracujeme, patří mezi nejlepší české výrobce nábytku a sedacích souprav. Další naší činností je zaměření na Vířivé vany-spa a Infrasauny, které jsou další skvělou věcí pro luxusní relaxaci a doplnění Vašeho interiéru a exteriéru. Výsledkem této spolupráce je minimální počet reklamací, příznivé ceny a zejména spokojenost zákazníka. Tato práce nás baví...